Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 қазанда қабылданған № 37-4 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-5-37 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ұйғыр аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 07 қазандағы "Ұйғыр ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" (облыстық әділет департаментінде 2014 жылдың 05 қарашасында нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2906 болып енгізілген, 2014 жылғы 07 қарашадағы аудандық "Қарадала тынысы-Қарадала нәпәси" газетінің № 46 (97) нөміріне жарияланған) № 37-4 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылық пен құқық тәртібі, азаматтардың құқығы, жергілікті өзін-өзі басқару, ауылшаруашылық, жер қатынастары, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Ұйғыр аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы К. Қожағұл
Ұйғыр аудандық
мәслихаттың хатшысы Н. Есжан

О признании утратившего силу решения Уйгурского районного маслихата № 37-4 от 07 октября 2014 года
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 20 июля 2016 года № 6-5-37
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 06 апреля 2016 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Уйгурского районного маслихата № 37-4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Уйгурского района" от 07 октября 2014 года (внесен в государственный реестр нормативных правовых актов департамента юстиции области № 2906 от 05 ноября 2014 года, опубликовано в газете "Карадала тынысы-Карадала напаси" № 46 (97) от 07 ноября 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию "По вопросам законности и правового порядка, прав граждан, местного самоуправления, сельского хозяйства, земельных отношений, экологии и эффективного использования природных ресурсов".
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата К. Кожагул
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан