"Жамбыл облысының жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 360 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 15 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысының жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік
қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қарашадағы №360 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2097 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қаңтарында "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Облыс әкімі аппаратының персоналды басқару бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актінің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Р.Рахманбердиевке жүктелсін.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылской области от 28 ноября 2013 года № 360 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 27 января 2016 года № 15
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 28 ноября 2013 года № 360 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2097, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Знамя труда").
2. Отделу управления персоналом аппарата акима области в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Р. Рахманбердиева.
Аким области К. Кокрекбаев