"Жамбыл облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы №13 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 шілдедегі № 212 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы №13 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2563 болып тіркелген, 2015 жылдың 21 наурызда "Ақ жол" газетінде жарияланған, 2015 жылдың 1 сәуірінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актінің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б. Орынбековке жүктелсін.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Б. Орынбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылской области от 29 января 2015 года № 13 "Об утверждении положения коммунального государственного учреждения "Управление финансов акимата Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 11 июля 2016 года № 212
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 29 января 2015 года № 13 "Об утверждении положения коммунального государственного учреждения "Управление финансов акимата Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2563, опубликовано 21 марта 2015 года в газете "Знамя труда", опубликовано 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление финансов акимата Жамбылской области" обеспечить в установленном законодательством порядке и сроки сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Б. Орынбекова.
Исполняющий обязанности
акима области Б. Орынбеков