Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 222 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының қосымшасында көрсетілген нормативтiк құқықтық актілердің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Манжуовқа жүктелсін.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы Б.Орынбеков
Жамбыл облысы әкімдігінің
2016 жылғы "28" шілдедегі
222 қаулысына қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулылары
1. "Жамбыл облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 84 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2189 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 сәуірде "Ақ жол" газетінде жарияланған, 2014 жылғы 22 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 84 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № 66 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2975 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 наурыз "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 28 июля 2016 года № 222
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление внутренней политики акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившими силу нормативных правовых актов, указанных в приложении настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е.Манжуова.
Исполняющий обязанности
акима области Б.Орынбеков
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области от
"28" июля 2016 года № 222
Некоторые постановления акимата Жамбылской области признанные утратившими силу
1. Постановление акимата Жамбылской области от 27 марта 2014 года № 84 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление внутренней политики акимата Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2189, опубликовано 29 апреля 2014 года в газете "Знамя труда", опубликовано 22 мая 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Жамбылской области от 24 февраля 2016 года № 66 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 27 марта 2014 года № 84 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление внутренней политики акимата Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2975, опубликовано 28 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").