Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 270 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 140 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2235 болып тіркелген, 2014 жылдың 14 маусымында "Ақ жол" газетінде жарияланған, 2014 жылдың 26 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) "Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 140 қаулысына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 92 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2667 болып тіркелген, 2015 жылдың 20 маусымында "Ақ жол" газетінде жарияланған, 2015 жылдың 17 қыркүйегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актілердің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б. Орынбековке жүктелсін.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 25 августа 2016 года № 270
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Жамбылской области от 24 апреля 2014 года № 140 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2235, опубликовано 14 июня 2014 года в газете "Знамя труда", опубликовано 26 июня 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) постановление акимата Жамбылской области от 5 мая 2015 года № 92 "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 24 апреля 2014 года № 140 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2667, опубликовано 20 июня 2015 года в газете "Знамя труда", опубликовано 17 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившими силу нормативных правовых актов, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Б. Орынбекова.
Аким области К. Кокрекбаев