Тараз қалалық мәслихатының шешімдерін жою туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 50-6 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" ҚР Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Тараз қалалық мәслихатының келесі шешімдері жойылсын:
1. "Тараз қалалық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2015 жылғы 28 тамыздағы №43-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2784 болып тіркелген, 2015 жылы 14 қазанда №42 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған);
2. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсанындағы №48-7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2900 болып тіркелген, 2016 жылы 20 қаңтарда №3 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған).
Тараз қалалық мәслихаты Тараз қалалық
сессиясының төрағасы мәслихатының хатшысы
Ғ.Мадимаров Б. Нарбаев

Об отмене решений Таразского городского маслихата
Решение Таразского городского маслихата от 17 февраля 2016 года № 50-6
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона РК "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
Отменить следующие решений Таразского городского маслихата:
1. № 43-5 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Таразского городского маслихата" от 28 августа 2015 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2784 опубликованное 14 октября 2015 года в газете "Жамбыл-Тараз" №42);
2. № 48-7 "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 23 декабря 2015 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2900 опубликованное 20 января 2016 года в газете "Жамбыл-Тараз" №3).
Председатель сессии Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата городского маслихата
Г. Мадимаров Б. Нарбаев