Байзақ аудандық мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі "Азаматтық қызметшілерге жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" № 19-9 шешімінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 4-7 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 Қаулысының талаптарына сәйкес Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 15 шілдедегі "Азаматтық қызметшілерге жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" № 19-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6–2–94 болып тіркелген, 2009 жылғы 8 тамыздағы аудандық № 72-73 "Ауыл жаңалығы" газетінде жарияланған) № 19-9 шешімінің күші жойылсын.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Ш. Әшім
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Тлепов

Об утрате силы решения Байзакского районного маслихата от 15 июля 2009 года № 19–9 "Об установлении повышенных тарифных ставок и должностных окладов гражданским служащим"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 22 июня 2016 года № 4-7
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждений правила ведения мониторинга нормативно–правовых актов", Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силы решения Байзакского районного маслихата от 15 июля 2009 года № 19–9 "Об установлении повышенных тарифных ставок и должностных окладов гражданским служащим" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6–2–94, опубликованное в газете "Ауыл жаңалығы–Сельская новь" от 8 августа 2009 года № 72-73).
Председатель сессии
районного маслихата                                      Ш. Ашим
Секретарь районного маслихата Н. Тлепов