Байзақ ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 26 қазандағы "Нысаналы топтарға қосымша адамдарды белгілеу туралы" № 529 қаулысының күші жойылды деп танылсын
Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 197 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нысаналы топтарға қосымша адамдарды белгілеу туралы" Байзақ ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 26 қазандағы № 529 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № 6-2-100 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Бақтияр Мұратұлы Ақбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Шүкеев

О признании утратившим силу постановления акимата Байзакского района от 26 октября 2009 года № 529 "О дополнительном включении людей в целевые группы"
Постановление Байзакского районного акимата Жамбылской области от 29 апреля 2016 года № 197
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Байзакского района от 26 октября 2009 года № 529 "О дополнительном включении людей в целевые группы" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за № 6-2-100 от 3 декабря 2009 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Акбаева Бахтияра Муратовича.
Аким района М. Шукеев