Меркі ауданы әкімиятының 2005 жылғы 25 сәуіріндегі "Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" №111 қаулысының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 200 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37 бабының 8 тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабының 1 тармағына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меркі ауданы әкімиятының 2005 жылғы 25 сәуіріндегі "Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-6-4 болып тіркелген, 2005 жылғы 26 мамырдағы "Меркі тынысы" газетінде жарияланған) № 111 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Меркі ауданы әкімінің аппарат басшысы Е.Акекке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткенсоң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Көпбосынов

О признании утратившим силу постановления акимата Меркенского района от 25 апреля 2005 года №111 "Об определении мест продажи периодической печатной продукции содержащей материалы эротического содержания"
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 30 мая 2016 года № 200
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Меркенского района от 25 апреля 2005 года № 111 "Об определении мест продажи периодической печатной продукции содержащей материалы эротического содержания" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-6-4, опубликовано 26 мая 2005 года в газете "Меркенский вестник").
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Меркенского района Е.Акек.
3. Настоящее постановление всупает в силу по истечении десяти дней после первого официального опубликования.
Аким района Б.Копбосынов