Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 6 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актінің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ербол Еркінұлы Аймамбетовке жүктелсін.
Аудан әкімі Р. Дәулет
Аудан әкімдігінің
2016 жылғы "6" қаңтардағы
№ 6 қаулысына қосымша
1. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 ақпандағы "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" № 39 қаулысы (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 наурызында № 6-11-105 нөмірімен тіркелді).
2. Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 9 желтоқсандағы "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" № 698 қаулысы (Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 желтоқсанында № 6-11-115 нөмірімен тіркелді).

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата района
Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 6 января 2016 года № 6
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложения признать утратившим силу некоторых постановлений акимата района.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Шуского района" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Шуского района Аймамбетова Ербола Еркиновича.
Аким района Р. Даулет
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от "27" января 2016 года № 1
1. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 28 февраля 2011 года "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" № 39 (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции 11 марта 2011 года за № 6-11-105).
2. Постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 9 декабря 2011 года "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" № 698 (Зарегистрировано Шуским управлением юстиции 13 декабря 2011 года за № 6-11-115).