"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 299 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 6 маусымдағы № 358 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 44-бабының 2-тармағының 3) тармақшасына және 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитеті туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 299 бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 23 маусымда № 11422 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2016 жылғы 3 наурыздағы № 42 (28770), 2016 жылғы 3 наурыздағы № 42 (28168) сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитеті (З.Ж. Оразалиева):
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           Е. Сағадиев

О признании утратившими силу приказа Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 мая 2015 года № 299 «Об утверждении Положения о Комитете по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан»
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 6 июня 2016 года № 358
В соответствии подпунктом 3) пункта 2 статьи 44 и подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 мая 2015 года № 299 «Об утверждении Положения о Комитете по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан от 23 июня 2015 года под № 11422, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 3 марта 2016 года № 42 (28168), от 3 марта 2016 года № 42 (28770)).
2. Комитету по охране прав детей Министерства образования и науки Республики Казахстан (Оразалиева З.Ж.) обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Е. Сагадиев