"Техногендік минералдық түзілімдердің мемлекеттік кадастрын жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 4 ақпандағы № 26 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 362 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-143-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Техногендік минералдық түзілімдердің мемлекеттік кадастрын жүргізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 04 ақпандағы № 26 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылы 28 ақпанда № 8348 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 қазанда № 235 (28174) «Егемен Қазақстан», 2013 жылғы 19 қазанда № 297 (27571) «Казахстанская правда» газеттерінде, 2014 жылғы 24 қазанда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті (Б.Қ. Нұрабаев):
1) бір апта мерзімінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді;
2) осы бұйрықтың мерзімді баспасөз басылымдарында, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық кол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрінің
міндетін атқарушы                          А. Рау

О признании утратившим силу приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 4 февраля 2013 года № 26 «Об утверждении Инструкции по ведению государственного кадастра техногенных минеральных образований»
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 11 апреля 2016 года № 362
В соответствии со статьями 21-143-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Заместителя Премьер- Министра Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 4 февраля 2013 года № 26 «Об утверждении Инструкции по ведению государственного кадастра техногенных минеральных образований» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых приказов 28 февраля 2013 года под № 8348, опубликованный в газетах «Егемен Казакстан» 19 октября 2013 года № 235 (28174), «Казахстанская правда» от 19 октября 2013 года № 297 (27571), информационно-правовой системе «Әділет» 24 октября 2014 года).
2. Комитету геологии и недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Нурабаев Б.К.) обеспечить:
1) в недельный срок направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях, информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан            А. Рау