Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 215 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабына және 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Климаттың өзгеруі жөніндегі департаменті:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бір апталық мерзімде оның көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі                               Қ. Бозымбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
_____________ Ә. Исекешев
2016 жылғы 31 мамыр
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_____________ Қ. Бишімбаев
2016 жылғы 27 мамыр
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2016 жылғы 24 мамырдағы
№ 215 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің күші
жойылды деп танылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Верификацияны, валидацияны (детерминацияны) және парниктік газдарды түгендеу туралы есепті растауды жүзеге асыратын тәуелсіз ұйымдарды аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 215 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11061 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 маусымда «Әділет» ақпараттық–құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. «Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 301 бұйрығының 1-тармағының 8) және 9) тармақшалары (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11229 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 тамызда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. «Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 369 бұйрығының 1-тармағының 6) және 8) тармақшалары (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11565 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 қазанда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 24 мая 2016 года № 215
В соответствии со статьей 27 и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра энергетики Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по изменению климата Министерства энергетики Республики Казахстан обеспечить:
1) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа направление его копии в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет», а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр энергетики
Республики Казахстан                       К.Бозумбаев
«СОГЛАСОВАН»
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
_________________ А. Исекешев
от 31 мая 2016 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________ К. Бишимбаев
от 27 мая 2016 года
Приложение
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 24 мая 2016 года № 215
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министра энергетики Республики Казахстан
1. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 215 «Об утверждении Правил аккредитации независимых организаций, осуществляющих верификацию, валидацию (детерминацию) и подтверждение отчета об инвентаризации парниковых газов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11061, опубликованный 9 июня 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет»);
2. Подпункты 8) и 9) пункта 1 приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 301 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области охраны окружающей среды» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 мая 2015 года № 11229, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 3 августа 2015 года);
3. Подпункты 6) и 8) пункта 1 приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 22 мая 2015 года № 369 «Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11565, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 20 октября 2015 года);

4. «Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 301 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 641 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12878 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 қаңтарда «Әділет» ақпараттық–құқықтық жүйесінде жарияланған);
5. «Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика Министрінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 369 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 18 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13156 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 сәуірде «Әділет» ақпараттық–құқықтық жүйесінде жарияланған).

4. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 13 ноября 2015 года № 641 «О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 301 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области охраны окружающей среды» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12878, опубликованный 27 января 2016 года в информационно-правовой системе «Әділет»);
5. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 21 января 2016 года № 18 «О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 22 мая 2015 года № 369 «Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13156, опубликованный 11 апреля 2016 года в информационно-правовой системе «Әділет»).