Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 216 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының және 50-бабының 2-тармақтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін кол қойылған күнінен бастап бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне косу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Министр                                            Қ. Бозымбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрі
__________________ Д. Абаев
2016 жылғы 2 маусым
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
__________________ Қ. Бишімбаев
2016 жылғы 31 мамыр
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2016 жылғы 24 мамырдағы
№ 216 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің күші жойылған
кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Энергетика ұйымдарының басшылары мен мамандарын аттестаттаудан өткізу әдістемесін, қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 184 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10829 тіркелген, 2015 жылғы 20 мамырда «Әділет» ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. «Электр энергетикасы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 281 бұйрығының 1-тармағының 1)2)4)5)7)8) тармақшалары (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11130 тіркелген, 2015 жылғы 24 маусымда «Әділет» ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. «Электр энергетикасы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 28 мамырдағы сәуірдегі № 376 бұйрығының 1-тармағының 1), 2), 4), 5), 6), 7) тармақшалары (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11454 тіркелген, 2015 жылғы 22 шілдеде «Әділет» ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 24 мая 2016 года № 216
В соответствии со статьей 27 и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра энергетики Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет» и Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    К.Бозумбаев
«СОГЛАСОВАН»
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
_________________ Д. Абаев
от 2 июня 2016 года
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________ К. Бишимбаев
от 31 мая 2016 года
Приложение
к приказу Министра энергетики
Республики Казахстан
от 24 мая 2016 года №216
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министра энергетики Республики Казахстан
1. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 184 «Об утверждении Методики, Правил проведения аттестации руководителей и специалистов энергетических организаций» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10829, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 20 мая 2015 года);
2. Подпункты 1), 2), 4), 5), 7), 8) пункта 1 приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 281 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области электроэнергетики» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11130, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 24 июня 2015 года);
3. Подпункты 1), 2), 4), 5), 6), 7) пункта 1 приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 28 мая 2015 года № 376 «Об утверждении регламентов государственных услуг в области электроэнергетики» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11454, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 22 июля 2015 года).