Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің м.а. 2016 жылғы 30 шілдедегі № 363 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабына және 50 - бабының 2 - тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Климаттың өзгеруі жөніндегі департаменті:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бір апталық мерзімде оның көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
міндетін атқарушы                             М. Мырзағалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_____________ Қ. Бишімбаев
2016 жылғы 30 шілде
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
міндетін атқарушының
2016 жылғы 30 шілдедегі
№ 363 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің күші
жойылды деп танылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Парниктік газдар шығарындыларына квоталар беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 216 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10905 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. «Парниктік газдар шығарындыларына квоталарды өзгерту және парниктік газдар шығарындыларына сертификатты қайта ресімдеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 217 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10961 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 мамырда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. ««Парниктік газдар шығарындыларына квоталар беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 216 бұйрығына және «Парниктік газдар шығарындыларына квоталарды өзгерту және парниктік газдар шығарындыларына сертификатты қайта ресімдеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 217 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 486 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11797 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 тамызда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 30 июля 2016 года № 363
В соответствии со статьей 27 и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра энергетики Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по изменению климата Министерства энергетики Республики Казахстан обеспечить:
1) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа направление его копии в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет», а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Исполняющий обязанности
Министра энергетики
Республики Казахстан                       М. Мирзагалиев
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_____________ К. Бишимбаев
от 30 июля 2016 года
Приложение к приказу
исполняющего обязанности
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 30 июля 2016 года
№ 363
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра энергетики Республики Казахстан
1. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 216 «Об утверждении Правил выдачи квот на выбросы парниковых газов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10905, опубликованный 15 мая 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет»);
2. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 217 «Об утверждении Правил изменения квот на выбросы парниковых газов  и переоформления сертификата на выбросы парниковых газов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10961, опубликованный 19 мая 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет»);
3. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 16 июля 2015 года № 486 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 216 «Об утверждении Правил выдачи квот на выбросы парниковых газов» и в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 18 марта 2015 года  № 217 «Об утверждении Правил изменения квот на выбросы парниковых газов и переоформления сертификата на выбросы парниковых газов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11797, опубликованный 5 августа 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет»);

4. ««Парниктік газдар шығарындыларына квоталар беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 216 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 21 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13432 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 наурызда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

4. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 21 «О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 216 «Об утверждении Правил выдачи квот на выбросы парниковых газов»» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13432, опубликованный 28 марта 2016 года в информационно-правовой системе «Әділет»).