Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы XLII сессиясының № 481 "Қарағанды облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылған деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 қыркүйектегі IV сессиясының № 93 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 44-бабы 2-тармағының 3) тармақшасы негізінде, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы XLII сессиясының № 481 "Қарағанды облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3708 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 наурыздағы № 53-54 (22159) "Орталық Қазақстан" және №35-36 (21980-21981) "Индустральная Караганда" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 наурызда жариялаған), күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыстық мәслихат аппаратының басшысына (Қ.Қ. Нүркенов) жүктелсін.
Сессия төрағасы Ж. Штергер
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Әбдікеров

О признании утратившим силу решение XLII сессии областного маслихата от 19 февраля 2016 года № 481 Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Карагандинского областного маслихата"
Решение IV сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2016 года № 93
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании подпункта 3) пункта 2 статьи 44 Закона Республики Казахстан "О правовых актах " от 6 апреля 2016 года, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Решение XLII сессии Карагандинского областного маслихата от 19 февраля 2016 года № 481 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Карагандинского областного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3708, опубликовано 22 марта 2016 года в газетах "Орталық Қазақстан" № 53-54 (22159) и "Индустриальная Караганда" № 35-36 (21980-21981), информационно-правовой системе "Әділет" 25 марта 2016 года) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата областного маслихата (Нуркенов К.К.).
Председатель сессии Ж. Штергер
Секретарь областного маслихата Р. Абдикеров