Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 13/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды облысы әкімдігінің 2012 жылғы 8 тамыздағы № 36/01 "Қарағанды облысының агроөнеркәсіптік кешені саласындағы инновациялық жобаларға іріктеу ұйымдастыру қағидасын бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1926 болып тіркелген, 2012 жылғы 15 қыркүйектегі № 112 (21276) "Индустриальная Караганда" және 2012 жылғы 15 қыркүйектегі № 156-157 (21363) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған);
2) Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № 40/05 "Мақта саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2727 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 157-158 (21678-21679) "Индустриальная Караганда" және 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 171-172 (21806) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
Облыс әкімі Н. Әбдібеков

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 4 марта 2016 года № 13/01
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу:
1) постановление акимата Карагандинской области от 8 августа 2012 года № 36/01 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1926, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" № 112 (21276) от 15 сентября 2012 года и "Орталық Қазақстан" № 156-157 (21363) от 15 сентября 2012 года);
2) постановление акимата Карагандинской области от 29 июля 2014 года № 40/05 "Об утверждении регламента государственной услуги в хлопковой отрасли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2727, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 8 сентября 2014 года, в газетах "Индустриальная Караганда" № 157-158 (21678-21679) от 9 сентября 2014 года и "Орталық Қазақстан" № 171-172 (21806) от 9 сентября 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким области Н. Абдибеков