Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 41/01 "Қарағанды облысы аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 шілдедегі № 49/02 қаулысы
2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" және 1999 жылғы 23 шілдедегі "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 27 шілдедегі № 41/01 "Қарағанды облысы аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3391 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 қыркүегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 8 қыркүегінде "Орталық Қазақстан" № 140 (22025) және "Индустриальная Караганда" № 125 (21876) газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Қарағанды облысы әкімі Н. Әбдібеков

О признании утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 27 июля 2015 года № 41/01 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 7 июля 2016 года № 49/02
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", и от 23 июля 1999 года "О средствах массовой информации", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 27 июля 2015 года № 41/01 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Карагандинской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3391, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 07 сентября 2015 года, в газетах "Орталық Қазақстан" № 140 (22025) и "Индустриальная Караганда" № 125 (21876) от 8 сентября 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким Карагандинской области Н. Абдибеков