Жезқазған қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 05/08 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 шілдедегі № 20/17 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жезқазған қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 05/08 "Жезқазған қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3086 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 сәуірде № 15 (7923) "Сарыарқа", № 15 (65) "Жезказганская правда" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары А.Ә. Мұхамбединге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласы әкімі Б. Ахметов

О признании утратившим силу постановления акимата города Жезказган от 25 февраля 2015 года № 05/08
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 21 июля 2016 года № 20/17
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Жезказган от 25 февраля 2015 года № 05/08 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии города Жезказгана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3086, опубликовано 10 апреля 2015 года в газетах "Сарыарқа" № 15 (7923), "Жезказганская правда" № 15 (65)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказгана Мухамбедина А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган Б. Ахметов