Сәтбаев қаласы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 13/79 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңы негізінде Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № 05/23 "Сәтбаев қаласының ішкі саясат бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту тарулы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркеу номері № 3714, 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 13 (2202) "Шарайна" газетінде және 2016 жылғы 25 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Имамбай С.С. жүктелсін.
Сәтбаев қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
Ыдырысов А.А.

О признании утратившим силу постановление акимата города Сатпаев
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27 апреля 2016 года № 13/79
На основании Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Сатпаев от 16 февраля 2016 года № 05/23 “Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики города Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3714, опубликовано в № 13 (2202) газеты "Шарайна" от 1 апреля 2016 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 25 апреля 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Имамбай С.С.
Исполняющий обязанности
акима города Сатпаев
А.А. Идрисов