Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы 46 сессиясының № 46/512 "Абай ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жою туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы 51 сессиясының № 51/563 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңдарының және Қарағанды облысы әділет департаментінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-3/4320 хатының негізінде Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы 46 сессиясының № 46/512 "Абай ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 20 қарашада № 3507 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 қарашада № 47-48 (4100) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде және 2015 жылғы 30 қарашада "Əділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінді жарияланған).
2. Осы шешімнің күші қол қойылған кезден бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Р. Мұсағалиев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Цай

О признании утратившим силу решения 46 сессии Абайского районного маслихата от 29 октября 2015 года № 46/512 "О повышении ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Абайского района"
Решение 51 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 15 января 2016 года № 51/563
На основании Законов Республике Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и письма департамента юстиции Карагандинской области от 23 декабря 2015 года за № 8-3/4320, Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 29 октября 2015 года № 46/512 "О повышении ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3507 от 20 ноября 2015 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" № 47-48 (4100) 28 ноября 2015 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 30 ноября 2015 года).
2. Настоящее решение вступает в силу с момента подписания.
Председатель сессии Р. Мусагалиев
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай