Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 17/04 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының Тізбесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 44/02 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 17/04 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының Тізбесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-10-97 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсанда № 51-52 (7218) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің орынбасары А. Сайдыға жүктелсін.
Аудан әкімі С.М. Әбеуова

О признании утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 10 декабря 2009 года № 17/04 "Об утверждении Перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности"
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 16 сентября 2016 года № 44/02
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 10 декабря 2009 года № 17/04 "Об утверждении Перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8-10-97, опубликовано 29 декабря 2009 года в газете "Тоқырауын тынысы" за № 51-52 (7218)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актогайского района А. Сайды.
Аким района С.М. Абеуова