Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар-Жырау ауданының 2016 жылғы 3 маусымдағы № 16/17 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төмендегі көрсетілген келесі аудан әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2010 жылғы 26 шілдедегі № 19/03 "Ғ. Мұстафин кентінде Нұра станциясында некробактериоз бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-11-98 болып тіркелген, 2010 жылғы 21 тамыздағы № 33 "Сарыарқа" аудандық газетінде жарияланған);
2) 2010 жылғы 12 тамыздағы № 21/01 "Қызылқайың ауылдық округі бойынша некробактериоз шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-11-99 болып тіркелген, 2010 жылғы 4 қыркүйектегі № 35 "Сарыарқа" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы міндетін атқарушы Алия Елубаевна Шайкеноваға жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Кобжанов

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата района
Постановление Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 3 июня 2016 года № 16/17
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу следующие нижеперечисленные постановления акимата района:
1) от 26 июля 2010 года № 19/03 "Об установлении ограничительных мероприятий по некробактериозу в поселке Г. Мустафина на станции Нуринская" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-11-98, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" от 21 августа 2010 № 33);
2) от 12 августа 2010 года № 21/01 "Об установлении ограничительных мероприятий по некробактериозу на территории Кызылкаинского аульного округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-11-99, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" от 4 сентября 2010 № 35).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности руководителя аппарата акима района Шайкенову Алию Елубаевну.
Аким района Н. Кобжанов