Осакаров ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 28 наурыздағы "Осакаров ауданының елді мекендерінде көшпелі сауда үшін орындарының тізімін бекіту туралы" № 07/01 қаулының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 3 наурыздағы № 11/03 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурыздағы № 213-І "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабы 2 тармағының 4 тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабы 8 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 наурыздағы "Осакаров ауданының елді мекендерінде көшпелі сауда үшін орындарының тізімін бекіту туралы" № 07/01 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-15-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 20 (7244) "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы В. Абилсеитоваға жүктелсін.
Аудан әкімі Қ. Шайжанов

О признании утратившим силу постановления акимата Осакаровского района от 28 марта 2011 года № 07/01 "Об утверждении перечня мест для выездной торговли в населенных пунктах Осакаровского района"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 11/03
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-I "О нормативных правовых актах", пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Осакаровскогоо района от 28 марта 2011 года № 07/01 "Об утверждении перечня мест для выездной торговли в населенных пунктах Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-15-143, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" от 29 апреля 2011 года № 20 (7244)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района В. Абилсеитову.
Аким района К. Шайжанов