Шет ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 07 шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 08 шешімі
Қазақстан Республикалының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 07 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3580 болып тіркелген), "Шет шұғыласы" аудандық газетіне 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №53 (10 569) жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Шет ауданының әкімі
Р. Абдикеров

О признании утратившим силу решение акима Шетского района от 29 декабря 2015 года № 07
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 5 января 2016 года № 08
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Шетского района от 29 декабря 2015 года № 07 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых за № 3580, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" от 31 декабря 2015 года № 53 (10 529).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Шетского района
Р. Абдикеров