"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау және төтенше жағдайды жою басшысын тағайындау туралы" Қызылорда облысы әкімінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 16 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімінің 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 20 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау және төтенше жағдайды жою басшысын тағайындау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 16 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5543 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 25 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О признании утратившим силу решение акима Кызылординской области от 27 июня 2016 года № 16 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера и назначении руководителя ликвидации чрезвычайной ситуации"
Решение акима Кызылординской области от 22 сентября 2016 года № 20
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акимата Кызылординской области от 27 июня 2016 года № 16 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера и назначении руководителя ликвидации чрезвычайной ситуации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5543, опубликовано 25 июня 2016 года в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев