"Қызылорда облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 306 шешімінің күшін жою туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 357 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 306 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5196 болып тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінің 2015 жылғы 31қазандағы № 164-165 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс мәслихаты хатшысының
44-сессиясының төрағасы уақытша міндетін атқарушы
К. Медет Қ. Бисенов

О признании утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 306 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Кызылординского областного маслихата"
Решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 357
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 306 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Кызылординского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5196, опубликовано в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" от 31 октября 2015 года № 164-165).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Председатель внеочередной Временно исполняющий
44 сессии Кызылординского обязанности секретаря
областного маслихата Кызылординского
областного маслихата
М. Карим К. Бисенов