"Қызылорда облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін анықтау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 773 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 529 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін анықтау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 773 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4844 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 қаңтарда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Қ.Д. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О признании утратившим силу постановления акимата Кызылординской области от 5 декабря 2014 года № 773 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Кызылординской области"
Постановление акимата Кызылординской области от 13 июля 2016 года № 529
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 5 декабря 2014 года № 773 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4844, опубликовано 20 января 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Искакова К.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев