Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 97-қ қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арал ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Арал ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 232-қ қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 1 қазанда № 5159 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2015 жылғы 7 қазандағы № 77, 2015 жылғы 10 қазандағы № 78 және 2015 жылғы 14 қазандағы № 79 сандарында ресми жарияланған);
2) "Арал ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 280-қ қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 10 желтоқсанда № 5257 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2015 жылғы 19 желтоқсандағы № 98 санында ресми жарияланған);
3) "Арал аудандық ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 308-қ қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 14 желтоқсанда № 5264 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 100 санында ресми жарияланған).
2. "Арал ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі және "Арал аудандық ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ А. МҰХИМОВ

О признании утратившими силу некоторых постановлении акимата района
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 17 мая 2016 года № 97-қ
В соответствии с законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Аральского района:
1) постановление акимата Аральского района от 4 сентября 2015 года № 232-қ "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Аральского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5159 от 1 октября 2015 года, опубликованы от 7 октября 2015 года за № 77, от 10 октября 2015 года за № 78 и от 14 октября 2015 года за № 79 в газете "Толқын";
2) постановление акимата Аральского района от 13 ноября 2015 года № 280-қ "Об утверждении регламента акимата Аральского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5257 от 10 декабря 2015 года, опубликовано от 19 декабря 2015 года за № 98 в газете "Толқын";
3) постановление акимата Аральского района от 4 декабря 2015 года № 308-қ "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аральский районный отдел ветеринарии" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5264 от 14 декабря 2015 года, опубликовано от 26 декабря 2015 года за № 100 в газете "Толқын".
2. Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аральского района" и коммунальное государственное учреждение "Аральский районный отдел ветеринарии" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
АКИМ РАЙОНА А. МУХИМОВ