Жаңақорған аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қазандағы № 01-01-03/61 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Жаңақорған аудандық мәслихатының төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 318 "Жаңақорған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5204 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қарашадағы №89 "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған);
2) 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 195 "Жаңақорған аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4680 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 мамырдағы №41 "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған).
2. Осы шешiм қол қойылғаннан кейін күшіне енедi.
Жаңақорған аудандық Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезектен тыс мәслихат хатшысының
VІІ сессиясының төрағасы міндетін атқарушы
А. ҚЫСТАУБАЕВА Н. КӨЛЖАНОВ

О признании утратившими силу некоторых решений Жанакорганского районного маслихата
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 12 октября 2016 года № 01-01-03/61
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Жанакорганского районного маслихат:
1) от 23 сентября 2015 года № 318 "Об утверждении Положения государственного учреждение "Аппарат Жанакорганского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5204, опубликовано 14 ноября 2015 года в №89 газеты "Жаңақорған тынысы");
2) от 14 апреля 2014 года № 195 "Об утверждении Регламента Жанакорганского районного маслихата" (зарегистрировано а Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4680, опубликовано 21 мая 2014 года в №41 газеты "Жаңақорған тынысы").
2. Настоящее решение вступает в силу после подписания.
Председатель внеочередной Испольняющий обьязанности
VІІ сессии маслихата секретаря маслихата
Жанакорганского района Жанакорганского района
А. Кыстаубаева Н. Колжанов