Жаңақорған ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 мамырдағы № 387 қаулысы.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 және "Құқытық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі № 480-V Заңдарына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңақорған ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рустемов
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 05 мамырдағы
№ 387 қаулысына қосымша
Жаңақорған ауданы әкімдігінің күші жойылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жаңақорған аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 4 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 05 наурызда № 4902 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылғы 18 наурызда №21 (7840) жарияланған).
2. "Жаңақорған аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 63 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 04 мамырда №4971 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылғы 13 мамырда №36 (7854) жарияланған).
3. "Жаңақорған кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 61 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 08 мамырда №4977 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылғы 23 мамырда №39 (7857) жарияланған).
4. "Жаңақорған аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 88 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 10 маусымда №5013 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылғы 20 маусымда №47 (7865) жарияланған).
5. "Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 маусымдағы № 112 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 01 шілдеде №5036 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылғы 08 шілдеде №52 (7870) жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жанакорганского района
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 05 мая 2016 года № 387.
В соответствии с Законами Республики Кзахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 06 апреля 2016 года №480-V "О правовых актах", акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жанакорганского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов
Приложение к постанавлению
акимата Жанакорганского
района от 05 мая 2016 года № 387
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Жанакорганского района
1. Постановление акимата Жанакорганского района от 25 февраля 2015 года № 4 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Жанакорганский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 марта 2015 года № 4902, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 18 марта 2015 года № 21 (7840).
2. Постановление акимата Жанакорганского района от 21 апреля 2015 года № 63 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Жанакорганский районный отдел экономики и бюджетного планирования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 04 мая 2015 года № 4971, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 13 мая 2015 года №36 (7854).
3. Постановление акимата Жанакорганского района от 20 апреля 2015 года № 61 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Жанакорган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 08 мая 2015 года № 4977, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 23 мая 2015 года №39 (7857).
4. Постановление акимата Жанакорганского района от 14 мая 2015 года № 88 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Жанакорганский районный отдел архитектуры и градостроительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июня 2015 года №5013, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 20 июня 2015 года №47 (7865).
5. Постановление акимата Жанакорганского района от 02 июня 2015 года № 112 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппрат акима сельского округа Каратобе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 01 июля 2015 года №5036, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 08 июля 2015 года №52 (7870).

6. "Жаңақорған ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 117 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 08 шілдеде №5043 болып туркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылғы 15 шілдеде №54 (7872) жарияланған).
7. "Жаңақорған аудандық құрылыс бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 118 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 13 шілдеде №5049 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылғы 25 шілдеде №57 (7875) жарияланған).
8. "Жаңақорған ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 127 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 27 шілдеде №5071 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылғы 08 тамыздағы №57 (7879) жарияланған).
9. "Жаңақорған аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 226 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 16 қыркүйекте №5130 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылғы 03 қазанда №77 (7895) жарияланған).
10. "Талап ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 118 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 25 қарашада №5231 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылғы 12 желтоқсанда №97 (7915) жарияланған).
11. "Өзгент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 қарашадағы № 239 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 25 қарашада №5232 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылғы 12 желтоқсанда №97 (7915) жарияланған).
12. "Жаңақорған аудандық ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 257 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 04 желтоқсанда №5244 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2015 жылғы 16 желтоқсанда №98 (7916) жарияланған).

6. Постановление акимата Жанакорганского района от 17 июня 2015 года № 117 "Об утверждении регламента акимата Жанакорганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 08 июля 2015 года №5043, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы"15 июля 2015 года №54 (7872).
7. Постановление акимата Жанакорганского района от 17 июня 2015 года № 118 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Жанакорганский районный отдел строительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 июля 2015 года №5049, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 20 июля 2015 года №57 (7875).
8. Постановление акимата Жанакорганского района от 22 июня 2015 года № 127 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Жанакорганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 июля 2015 года №5071, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 08 августа 2015 года №61 (7879).
9. Постановление акимата Жанакорганского района от 19 августа 2015 года № 178 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Жанакорганский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 сентября 2015 года №5130, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы"03 октября 2015 года №77 (7895).
10. Постановление акимата Жанакорганского района от 28 октября 2015 года № 226 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Талап" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 ноября 2015 года №5231, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 12 декабря 2015 года №97 (7915).
11. Постановление акимата Жанакорганского района от 06 ноября 2015 года № 239 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Озгент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 ноября 2015 года №5232, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 12 декабря 2015 года №97 (7915).
12. Постановление акимата Жанакорганского района от 26 ноября 2015 года № 257 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Жанакорганский районный отдел ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 04 декабря 2015 года №5244, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 16 декабря 2015 года №98 (7916).

13. "Қожакент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 278 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда №5282 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2016 жылғы 02 наурызда №17 (7938) жарияланған).
14. "Жаңақорған аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 21 қаңтарда №5315 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2016 жылғы 20 ақпанда №14 (7934) жарияланған).
15. "Жаңақорған аудандық ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 335 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 24 наурызда №5418 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2016 жылғы 02 сәуірде №26 (7946) жарияланған).
16. "Қожамберді ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 наурыздағы № 337 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 25 наурызда №5422 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2016 жылғы 13 сәуірде №26 (7949) жарияланған).
17. "Қандөз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 01 наурыздағы № 338 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 04 сәуірде №5440 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2016 жылғы 07 мамырда №36 (7956) жарияланған).
18. "2016 жылға Жаңақорған ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 325 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 10 наурызда № 5392 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2016 жылғы 30 наурызда №36 (7956) жарияланған).

13. Постановление акимата Жанакорганского района от 02 июня 2015 года № 112 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Кожакент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2015 года №5282, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 02 марта 2016 года №17-18 (7938).
14. Постановление акимата Жанакорганского района от 24 декабря 2015 года № 283 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Жанакорганский районный отдел культуры и развития языков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 января 2016 года № 5315, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 20 февраля 2016 года №14 (7934).
15. Постановление акимата Жанакорганского района от 26 ноября 2015 года №257 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Жанакорганский районный отдел внутренней политики" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 марта 2016 года №5418, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 02 апреля 2016 года №26 (7946).
16. Постановление акимата Жанакорганского района от 01 марта 2016 года № 337 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Кожамберди" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 марта 2016 года №5422, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 13 апреля 2016 года №26 (7949).
17. Постановление акимата Жанакорганского района от 01 марта 2016 года №338 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Кандоз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 04 апреля 2016 года №5440, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 07 мая 2016 года №36 (7956).
18. Постановление акимата Жанакорганского района от 11 февраля 2016 года № 325 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Жанакорганского района на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 марта 2016 года № 5392, опубликовано в газете "Жанакорган тынысы" 30 марта 2016 года № 25(7945).