Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 125 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 297 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2581 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған);
2015 жылғы 13 сәуірдегі № 99 "Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2717 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 мамырда "Маңғыстау" газетінде жарияланған).
2. Маңғыстау облысы әкімінің аппараты (А. К. Рзаханов) бір апта мерзім ішінде осы қаулының көшірмесін Маңғыстау облысының әділет департаментіне жіберуді және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының ветеринария басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. С. Хамиев
"16" мамыр 2016 жыл.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 16 мая 2016 года № 125
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Мангистауской области:
от 8 декабря 2014 года № 297 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2581, опубликовано 22 января 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
от 13 апреля 2015 года № 99 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2717, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 23 мая 2015 года).
2. Аппарату акима Мангистауской области (Рзаханов А. К.) в недельный срок направить копию настоящего постановления в Департамент юстиции Мангистауской области и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким области А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Управление ветеринарии Мангистауской области"
Ш. С. Хамиев
"16" май 2016 год.