"Маңғыстау облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін анықтау туралы" 2014 жылғы 10 қарашадағы № 276 Маңғыстау облысы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 01 маусымдағы № 156 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін анықтау туралы" 2014 жылғы 10 қарашадағы № 276 Маңғыстау облысы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2555 болып тіркеліп, "Огни Мангистау" газетінде 2014 жылғы 27 желтоқсанда жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Маңғыстау облысы әкімінің аппараты (А.К. Рзаханов) осы қаулының көшірмесін бір апта мерзімде Маңғыстау облысының Әділет департаментіне жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
С.Б. Нарешова
2016 жылғы "01" маусым

О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 10 ноября 2014 года № 276 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 01 июня 2016 года № 156
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 10 ноября 2014 года № 276 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2555, опубликовано в газете "Огни Мангистау" 27 декабря 2014 года).
2. Аппарату акима Мангистауской области (Рзаханов А.К) в недельный срок направить копию настоящего постановления в Департамент юстиции Мангистауской области и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким области А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования Мангистауской области
Нарешова С.Б.
"01" июнь 2016 год