Жаңаөзен қаласының әкімдігінің 2014 жылғы № 11 наурыздағы № 105 "Жаңаөзен қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 142 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 10-11-662 хаты негізіндегі, қала әкімідігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 105 "Жаңаөзен қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің тізіліміне 2014 жылғы 17 сәуірде № 2401 нөмірімн тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Б. Овезовке жүктелсін.
Қала әкімі Е. Әбілов

О признании утратившим силу постановление акимата города Жанаозен от 11 марта 2014 года № 105 "Об установлении норматива отчислении части чистого дохода городских коммунальных государственных предприятий"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 26 февраля 2016 года № 142
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законам Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании письма Департамента юстиции Мангистауской области от 26 февраля 2016 года № 10-11-662 акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата города Жанаозен от 11 марта 2014 года № 105 "Об установлении норматива отчислении части чистого дохода городских коммунальных государственных предприятий" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2401, от 17 апреля 2014 года) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Жанаозен Б.Овезов.
Аким города Е. Абилов