Қарақия ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 47 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы " 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес Қарақия ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. " Қарақия ауданы әкімінің аппараты " мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1- тармағында көрсетілген нормативтік құқықтық актінің күші жойылды деп танылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оған қол қойылғаннан кейін күшіне енеді.
Әкім А. Дауылбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық ішкі саясат
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Сабытова Дина Жаумбайқызы
19 ақпан 2016 жыл
Қарақия ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 19 ақпан
№ 47 қаулысына қосымша
Қарақия ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулылардың тізбесі
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 22 "Қарақия аудандық ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ержесін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 25 қаңтарында № 2599 нөмерімен тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпандағы № 9-10 (636-637) "Қарақия" газетінде жарияланған).
2. Қарақия ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 92 "Қарақия аудандық ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ержесін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік мекемесінің тізілімінде 2015 жылғы 13 сәуірінде № 2686 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 32-35 (659-662) "Қарақия" газетінде жарияланған).

Об утрате силы некоторых постановлений акимата Каракиянского района
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 19 февраля 2016 года № 47
Примечание РЦПИ
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", недовольству 10.02.2016 года № 2-1104-16-00328 пркуратуры Каракиянского района Мангистауской области, акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Каракиянского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каракиянского района" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта указанного в пункте 1 настоящего постановления
3. Настоящее постановление вступает в силу после его подписания.
Аким А. Дауылбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел внутренней политики и развития языков"
Сабитова Дина Жаумбайкызы
19 февраль 2016 год
Приложение
к постановлению акимата
Каракиянского района
от "19" февраль 2016 года
№ 47
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Каракиянского района
1. Постановление акимата Каракиянского района № 22 от 9 декабря 2014 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Каракиянский районный отдел внутренней политики и развития языков" (зарегистрированное за № 2599, 25 января 2015 года в государственном перечне регистрации нормативных правовых актов, опубликованное в газете "Қарақия" за № 9-10 (636-637), от 5 февраля 2015 года).
2. Постановление акимата Каракиянского района № 92 от 13 марта 2015 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Каракиянский районный отдел внутренней политики и развития языков" (зарегистрированное за № 2686, 13 апреля 2015 года в государственном перечне регистрации нормативных правовых актов, опубликованное в газете "Қарақия" за № 32-35(659-662), от 30 апреля 2015 года).