Маңғыстау аудандық Мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 27/224 "Маңғыстау аудандық Мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 29/254 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 7 бап 5 тармағына сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау аудандық Мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 27/224 «Маңғыстау аудандық Мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесінің «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылы 26 қарашада № 2885 болып тіркелген, аудандық «Жаңа өмір» газетінің 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 60 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2.Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы                         Қ.Шалабаев
Аудандық Мәслихаттың хатшысы            Т.Қылаңов

О признании утратившем силу решения Мангистауского районного маслихата от 28 октября 2015 года № 27/224 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Мангистауского районного маслихата"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 13 января 2016 года № 29/254
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунтктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районного маслихата РЕШИЛ:
1.Признать утратившем силу решения Мангистауского районного маслихата от 28 октября 2015 года № 27/224 «Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б» государственного учреждения «Аппарат Мангистауского районного маслихата» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 ноября 2015 года за № 2885, опубликовано в газете «Жана омир» 09 декабря 2015 года № 60).
2.Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии                     К.Шалабаев
Секретарь районного маслихата           Т.Кыланов