Түпқараған ауданы әкімдігінің "Аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы" 2014 жылғы 28 наурыздағы № 70 қаулысының күшін жою туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 наурыздағы № 39 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңына және Маңғыстау облысы әділет департаментінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 10-11-661 хаты негізінде, Түпқараған ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін бекіту туралы" Түпқараған ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 наурыздағы № 70 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2411 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 мамырда "Ақкетік арайы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Г. Демеуоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылғаннан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Аудан әкімі Т. Асауов
"

О признании утратившим силу постановления акимата Тупкараганского района от 28 марта 2014 года № 70 "Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 11 марта 2016 года № 39
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года и на основании письма Департамент юстиии Мангистауской области от 26 февраля 2016 года № 10-11-661, акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тупкараганского района "Об утверждении норматива отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий" от 28 марта 2014 года № 70 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2411, опубликовано в газете "Акетік арайы" 5 мая 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постоновления возложить руководителю аппарата акима Тупкараганского района Демеуовой Г.
3. Настоящее постановление вводиться в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликаванию.
Аким района Т. Асауов