Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 33/226 "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 ақпандағы № 38/262 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21-1 бабының 2 тармағына және 43-1 бабына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 33/226 «Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесінің «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2842 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 қазанда «Әділет» ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Түпқараған аудандық мәслихатының аппаратының басшысы (А.Ізбен) осы шешім туралы Маңғыстау облысының әділет департаментіне және бұқаралық ақпарат құралдары мен «Әділет» ақпараттық – құқықтық жүйесіне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихаты аппаратының басшысына (А.Ізбен) жүктелсін.
4. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         А.Шарипов
Аудандық мәслихат хатшысы               А.Досанова

О признании утратившим силу решения Тупкараганского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 33/226 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Тупкараганского районного маслихата"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 01 февраля 2016 года № 38/262
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 и со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тупкараганского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 33/226 «Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б» государственного учреждения «Аппарат Тупкараганского районного маслихата» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2842, опубликовано 26 октября 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
2. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата (А. Избен) обеспечить сообщение о настоящем решении в департамент юстиции Мангистауской области, в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе «Әділет».
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Тупкараганского районного маслихата (А.Избен).
4. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии                     А.Шарипов
Секретарь районного маслихата           А.Досанова