"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің аумақтық департаменттері туралы ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 2 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 84 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
«Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің аумақтық департаменттері туралы ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің
2016 жылғы 6 қаңтардағы № 2 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12862 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген 1-қосымшаның «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Ақмола облысы бойынша департаменті туралы ереже»:
8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Департаменттің заңды мекенжайы: 020000, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, М. Горький көшесі, 73.»;
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген 3-қосымшаның «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Алматы облысы бойынша департаменті туралы ереже»:
8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Департаменттің заңды мекенжайы: 040000, Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 36/42.»;
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген 5-қосымшаның «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ереже»:
8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Департаменттің заңды мекенжайы: 070003, Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Тәуелсіздік даңғылы, 4.»;
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген 6-қосымшаның «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Жамбыл облысы бойынша департаменті туралы ереже»:
8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Департаменттің заңды мекенжайы: 080000, Жамбыл облысы, Тараз қаласы,Төле би көшесі, 35.»;
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген 8-қосымшаның «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Қарағанды облысы бойынша департаменті туралы ереже»:
8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Департаменттің заңды мекенжайы: 100024, Қарағанды облысы, Қарағанды қаласы, Кеншілер даңғылы, 64.»;
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген 9-қосымшаның «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Қостанай облысы бойынша департаменті туралы ереже»:
8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Департаменттің заңды мекенжайы: 110007, Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Қасымқанов көшесі, 34.»;
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген 13-қосымшаның «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ереже»:
8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 6 января 2016 года № 2 "Об утверждении положений о территориальных органах Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан"
Приказ Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 25 апреля 2016 года № 84
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 6 января 2016 года № 2 «Об утверждении положений о территориальных органах Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан» (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12862) следующие изменения:
в приложении 1 «Положение о Департаменте Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Акмолинской области», утвержденном вышеназванным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Юридический адрес Департамента: 020000, Акмолинская область, город Кокшетау, улица М. Горького, 73.»;
в приложении 3 «Положение о Департаменте Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Алматинской области», утвержденном вышеназванным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Юридический адрес Департамента: 040000, Алматинская область, город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра, 36/42.»;
в приложении 5 «Положение о Департаменте Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области», утвержденном вышеназванным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Юридический адрес Департамента: 070003, Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, проспект Независимости, 4.»;
в приложении 6 «Положение о Департаменте Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Жамбылской области», утвержденном вышеназванным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Юридический адрес Департамента: 080000, Жамбылская область, город Тараз, улица Толе би, 35.»;
в приложении 8 «Положение о Департаменте Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Карагандинской области», утвержденном вышеназванным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Юридический адрес Департамента: 100024, Карагандинская область, город Караганда, проспект Шахтеров, 64.»;
в приложении 9 «Положение о Департаменте Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Костанайской области», утвержденном вышеназванным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Юридический адрес Департамента: 110007, Костанайская область, город Костанай, улица Касымканова, 34.»;
в приложении 13 «Положение о Департаменте Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области», утвержденном вышеназванным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:

«8. Департаменттің заңды мекенжайы: 150008, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 38.»;
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген 14-қосымшаның «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ереже»:
8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Департаменттің заңды мекенжайы: 160012, Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Тәуке хан даңғылы, 3.»;
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген 15-қосымшаның «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Астана қаласы бойынша департаменті туралы ереже»:
8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Департаменттің заңды мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 33.»;
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген 16-қосымшаның «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Алматы қаласы бойынша департаменті туралы ереже»:
8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Департаменттің заңды мекенжайы: 050012, Алматы қаласы, Сейфуллин көшесі, 555.».
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Заң департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жолдануын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін бес жұмыс күні ішінде «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасының Нормативтiк құқықтық актiлер Эталондық бақылау банкiнде орналастыру үшін жіберілуін;
4) Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін;
5) Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің аумақтық органдарының басшылары осы бұйрықтан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Жауапты хатшысына жүктелсін;
5.  Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері министрі             Т. Донақов

«8. Юридический адрес Департамента: 150008, Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 38.»;
в приложении 14 «Положение о Департаменте Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области», утвержденном вышеназванным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Юридический адрес Департамента: 160012, Южно-Казахстанская область, город Шымкент, проспект Тауке хана, 3.»;
в приложении 15 «Положение о Департаменте Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по городу Астане», утвержденном вышеназванным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Юридический адрес Департамента: 010000, г. Астана, улица Кабанбай батыра, 33.»;
в приложении 16 «Положение о Департаменте Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по городу Алматы», утвержденном вышеназванным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Юридический адрес Департамента: 050012, г. Алматы, проспект Сейфуллина, 555.».
2. Юридическому департаменту Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) в течение пяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан» для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение на интернет-ресурсе Министерства по делам государственной службы.
3. Руководителям территориальных органов Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего приказа.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства по делам государственной службы.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр по делам
государственной службы
Республики Казахстан                       Т. Донаков