Мәслихаттың 2016 жылғы 17ақпандағы № 503 "Қостанай облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 25 шілдедегі № 61 шешімі
"Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы" 2015 жылғы 12 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 49-бабы 1-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 503 "Қостанай облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6219 тіркелген, 2016 жылғы 4 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы шешім қабылданған кезінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы,
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
"Қостанай облысы бойынша тексеру
комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің
төрағасы
_______________А. Асанов
2016 жылғы 25шілде

О признании утратившим силу решения маслихата от 17 февраля 2016 года № 503 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Ревизионная комиссия по Костанайской области"
Решение маслихата Костанайской области от 25 июля 2016 года № 61
В соответствии с пунктом 1 статьи 49 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 2015 года "О государственном аудите и финансовом контроле", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Костанайского областного маслихата от 17 февраля 2016 года № 503 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Ревизионная комиссия по Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6219, опубликовано 4 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
Председатель государственного
учреждения "Ревизионная комиссия
по Костанайской области"
_____________ А. Асанов
25 июля 2016 года