Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 436 "Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 272 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 436 "Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 19 қарашада № 6007 болып тіркелді, "Қостанай таңы" газетінде 2015 жылғы 5 желтоқсанда жарияланды).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О признании утратившим силу постановления акимата области от 14 октября 2015 года № 436 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы"
Постановление акимата Костанайской области от 16 июня 2016 года № 272
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 14 октября 2015 года № 436 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы") зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 ноября 2015 года под № 6007, опубликовано 5 декабря 2015 года в газете "Қостанай таңы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким области А. Мухамбетов