Әкімдіктің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 377 "Қостанай облысы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 438 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 377 "Қостанай облысы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5882 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

О признании утратившим силу постановления акимата от 2 сентября 2015 года № 377 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 23 сентября 2016 года № 438
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 2 сентября 2015 года № 377 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5882, опубликовано 9 октября 2015 года в газете "Қостанай таңы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким области А. Мухамбетов