Рудный қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 464 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Рудный қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оған қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Б. Ғаязов
Әкімдіктің
2016 жылғы 4 мамырдағы № 464
қаулысына қосымша
Рудный қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулылырының тізбесі
1. "Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2014 жылғы 2 қазандағы № 1808 Рудный қаласы әкімдігінің қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 5140 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 қарашада "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған).
2. "Әкімдіктің 2014 жылғы 2 қазандағы № 1808 "Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2015 жылғы 12 ақпандағы № 189 Рудный қаласы әкімдігінің қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 5433 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 cәуірде "Наш Костанай" газетінде жарияланған).
3. "Әкімдіктің 2014 жылғы 2 қазандағы № 1808 "Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 1777 Рудный қаласы әкімдігінің қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 6190 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 ақпанда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Рудного
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 4 мая 2016 года № 464
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Рудного согласно прилагаемому перечню.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким города Рудного Б. Гаязов
Приложение
к постановлению акимата
от 4 мая 2016 года № 464
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Рудного
1. Постановление акимата города Рудного "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Рудненский городской отдел образования" акимата города Рудного" от 2 октября 2014 года № 1808 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5140, опубликовано 14 ноября 2014 года в газете "Рудненский рабочий").
2. Постановление акимата города Рудного "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 2 октября 2014 года № 1808 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Рудненский городской отдел образования" акимата города Рудного" от 12 февраля 2015 года № 189 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5433, опубликовано 7 апреля 2015 года в газете "Наш Костанай").
3. Постановление акимата города Рудного "О внесении изменения в постановление акимата от 2 октября 2014 года № 1808 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Рудненский городской отдел образования" акимата города Рудного" от 22 декабря 2015 года № 1777 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6190, опубликовано 5 февраля 2016 года в газете "Рудненский рабочий").