Арқалық қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 40 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес және қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіруге байланысты Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арқалық қаласы әкімдігінің кейбір:
"Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін және жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы" 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 29а (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 12 науырызда № 9-3-80 болып тіркелген, 2008 жылғы 21 наурыздағы № 12 (189) "Арқалық хабары" газетінде жарияланған);
"Қала әкімдігінің 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 29а "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін және жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 24 ақпандағы № 94 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 14 наурыздағы № 4495 болып тіркелген, 2014 жылғы 04 сәуірде № 13 (503) "Арқалық хабары" газетінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Ғ. Бекмұхамбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Аркалыка
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 29 января 2016 года № 40
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года № 213, со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и в связи с приведением в соответствие с действующим законодательством акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата города Аркалыка:
от 31 января 2008 года № 29а "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 марта 2008 года под № 9-3-80, опубликовано в газете "Аркалык хабары" 21 марта 2008 года № 12 (189));
от 24 февраля 2014 года № 94 "О внесении изменений в постановление акимата города от 31 января 2008 года № 29а "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 марта 2014 года под № 4495, опубликовано в газете "Аркалык хабары" 04 апреля 2014 года № 13 (503)).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города                                Г. Бекмухамедов