"Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Арқалық қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 325 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № 208 қаулысы
Қостанай облысы Әділет департаментінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 02-20-7088 ұсынысы негізінде және қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіруге байланысты Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арқалық қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 325 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 18 шілдесінде № 9-3-169 болып тіркелген, 2012 жылғы 27 шілдедегі "Арқалық хабары" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Бекмұхамедов

О признании утратившим силу постановление акимата города Аркалыка от 28 июня 2012 года № 325 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 15 июня 2016 года № 208
На основании представления Департамента юстиции по Костанайской области № 02-20-7088 от 30 мая 2016 года и в связи с приведением в соответствие с действующим законодательством акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Аркалыка от 28 июня 2012 года № 325 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 июля 2012 года № 9-3-169, опубликовано 27 июля 2012 года № 30 (416) в городской еженедельной газете "Аркалык хабары").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города Г. Бекмухамедов