Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 53 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 тамыздағы № 177 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурызда № 53 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5584 болып тіркелген 2015 жылғы 15 мамырда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Өтегенов

О признании утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 31 марта 2015 года № 53
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 8 августа 2016 года № 177
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Амангельдинского района от 31 марта 2015 года № 53 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5584, опубликовано 15 мая 2015 года в районной газете "Аманкелді арайы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Н. Утегенов