Қамысты аудандық мәслихат шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы № 28 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 411 "Қамысты аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тiзiлiмiндe №6159 тіркелген, 2016 жылғы 31 наурызда "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Маркевич
Қамысты аудандық
Мәслихатының хатшысы С. Қыстаубаева

О признании утратившим силу решения Камыстинского районного маслихата
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 18 мая 2016 года № 28
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 411 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Камыстинского районного маслихата"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6159, опубликовано в газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости" от 31 марта 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии В. Маркевич
Секретарь Камыстинского
районного маслихата С. Кстаубаева