Қарабалық ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылған болып тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 244 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп танылсын:
2016 жылғы 15 наурыздағы № 39 "Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 238 "Қарабалық ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 6230 тіркелген, "Айна" газетінде 2016 жылғы 31 наурызда жарияланған);
2016 жылғы 18 наурыздағы № 44 "Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 233 "Қарабалық ауданы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекеме туралы ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 6237 тіркелген, "Айна" газетінде 2016 жылғы 7 сәуірде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Ғабдулин

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Карабалыкского района
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 29 сентября 2016 года № 244
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Карабалыкского района:
от 15 марта 2016 года № 39 "О внесении изменений в постановление акимата Карабалыкского района от 24 августа 2015 года № 238 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата Карабалыкского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6230, опубликовано 31 марта 2016 года № 15 в газете "Айна");
от 18 марта 2016 года № 44 "О внесении изменений в постановление акимата Карабалыкского района от 24 августа 2015 года № 233 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел архитектуры и градостроительства акимата Карабалыкского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6237, опубликовано 7 апреля 2016 года № 16 в газете "Айна").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района К. Габдулин