Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 210 "Қарасу ауданы әкімдігі жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 6 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес, Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 210 "Қарасу ауданы әкімдігі жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылған деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2015 жылғы 5 қазандағы № 5923 тіркелген, 2015 жылғы 14 қазандағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Шәмшиев

О признании утратившим силу постановление акимата Карасуского района от 28 августа 2015 года № 210 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Карасуского района"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 21 января 2016 года № 6
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасуского района "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Карасуского района" от 28 августа 2015 года № 210 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 5923 от 5 октября 2015 года, опубликована в районной газете "Қарасу-өңірі" от 14 октября 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А. Шамшиев