Мәслихаттың 2014 жылғы 7 қазандағы № 238 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 367 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының б-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 7 қазандағы № 238 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгiлеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде № 5131 тіркелген, 2014 жылғы 7 қарашада "Арна" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен кейін қолданысқа енгiзiледi.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   С. Кульбеков
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов

О признании утратившим силу решение маслихата от 7 октября 2014 года № 238 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам, в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 367
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 7 октября 2014 года № 238 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам, в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5131, опубликовано 7 ноября 2014 года в газете "Арна").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель
внеочередной Костанайского
районного маслихата                        С. Кульбеков
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов